KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488492
nr 1448 8492
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 21x26, yttermått inklusive ram: 28x43cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:58:30
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik