KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488492

nr 1448 8492

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 21x26, yttermått inklusive ram: 28x43cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 14 februari 2022
kl 20:58:30

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik